Breaking News

بواتنگ: همبازی‌های اوزیل پشتش را خالی کردند

به گزارش “ورزش سه”، بواتنگ در گفت و گو با روزنامه‌ی آلمانی زود دویچه زایتونگ گفت:” کدام یک از هم‌تیمی‌های اوزیل از او تشکر و قدردانی کردند؟ خیلی از آنها حتی جرأت نکردند درباره‌ی این موضوع اظهارنظر کنند چون پیش خودشان فکر می‌کردند هواداران آلمانی از این موضوع خوش‌شان نخواهد آمد”.
بواتنگ در مصاحبه‌ی خود با این روزنامه‌ی آلمانی مدعی شد موضوع اصلی که هم‌بازی‌های اوزیل در تیم ملی باید به آن می‌پرداختند نه عکس گرفتن او با اردوغان و ماجراهای سیاسی که در پی آمد، بلکه کارنامه‌ی اوزیل در تیم ملی کشورشان بوده. بواتنگ گفت:” مهم برای ما باید اوزیل فوتبالیست می‌بود. کسی که با ما قهرمان جهان شده بود، کسی که در بازی‌های ملی زیادی کنارمان بود و به نوبه‌ی خودش در تغییر فوتبال آلمان نقش بازی کرده بود. شماره دهی از یک خانواده‌ی مهاجر. بله، بازیکنان تیم ملی حتماً باید از او تشکر و قدردانی می‌کردند و خداحافظی شیرینی از تیم ملی برایش رقم می‌زدند. این که چنین اتفاقی نیفتاد به اعتماد من مایه‌ی افسوس است”.
بواتنگ معتقد است که ماجرای اردوغان آرامش تیم ملی آلمان را به هم ریخته ولی علت اصلی حذف فاجعه‌بار آلمان از جام جهانی روسیه عملکرد ضعیف بازیکنان مانشافت بوده. بواتنگ در مصاحبه با زود دویچه زایتونگ در این باره گفت:” روحیه‌ی تیمی در اردوی ما اصلاً مثل جام جهانی 2014 نبود. هر چه صبر کردیم و امیدوار ماندیم خبری نشد. فضای تیم به هیچ وجه مثل آن سال نبود. عدم هماهنگی بین بازیکنان تیم بدون شک روی نتیجه‌ی بد ما در روسیه موثر بود”.

About admin

Check Also

01357788 - مخالفت با برگزاری جام‌جهانی در عربستان و امارات

مخالفت با برگزاری جام‌جهانی در عربستان و امارات

به گزارش “ورزش سه”، عفو بین‌الملل به فیفا اعلام کرده که هر اقدامی برای گسترش …